Říjen 2015

The end of DS-D

31. října 2015 v 14:19 | Justy

Zdravím všechny u článku po opravdu dlouhé době a zároveň posledního článku na tomto blogu.
Nebudu chodit kolem horké kaše a rovnou přejdu k tématu. Jak jste si jistě všimli, od konce prázdnin to zde pouze stálo, já jsem neobíhala affiliates, proto si mě spousta z nich jistě odstranila. Důvodem bylo, že ze začátku školního roku jsem na blog opravdu neměla čas, proto jsem blog pozastavila s tím, že se za pár měsíců ohledně školy vše zlepší a vše se vrátí do normálních kolejí. To se sice stalo už během prvního měsíce školy, ale já jsem za tu dobu zjistila, že je to vlastně fajn nemuset po škole hned spěchat k počítači, abych se dozvěděla o nejnovějších novinkách a hned je překládala, psala, dělala s nimi grafiku. Ale nakonec jsem se rozhodla k blogu vrátit především proto, že mi přirostl k srdci a s tímto blogem jsem za mnohem menší dobu dokázala tolik věcí, co jsem nezvládla na žádném z mých předchozích ani za rok. Do affiliates si mě přidala má nejoblíbenější grafička, byla jsem u výborné grafičky ve wardrobe, měla skvělé designy (od ní) a úžasné návštěvníky, kteří byli aktivní a skvěle komentovali.
Z tohoto důvodu jsem si řekla, že by to byla opravdu škoda všechno to zahodit a rozhodla jsem se na blog vrátit. Jenže, když už jsem byla rozhodnutá a přihlašovala se na blog, najednou mi vyskočilo, že heslo je neplatné, i když jsem ho zadávala snad desetkrát v řadě. Tak jsem se prostě zamyslela, jestli jsem si ho nezměnila v posledních dnech, kdy jsem tady ještě byla ale věděla jsem přesně, jak mé heslo bylo. Takže jsem se podívala na e-mail a opravdu, došel mi mail s odkazem na změnu e-mailu. Ještě zajímavější ale bylo, že to bylo v datum, kdy já jsem na blogu vůbec nebyla, aneb v těch pár měsících, kdy jsem si dala pauzu. Takže mi to bylo hned jasné - nějaký hacker se zase rozhodl zničit někomu něco, na čem pořádně pracoval. Hned jsem to řešila u blog.cz, ale jejich odpověď bohužel pořád nikde a nikde a já jsem kontrolovala blog každým dnem a očekávala, že přidá nějaký ten vulgární článek nebo článek plný sraček, ještě slušně řečeno. Kontrolovala jsem vážně všechno, staré články, profil, menu ale nic se nezměnilo.
Až před dvěma dny, kdy se blog úplně smazal. To už mě zaskočilo a hlavně naštvalo natolik, že jsem okamžitě znovu psala na blog.cz.
Musím říct, že nakonec se to vše napravilo, ale smazané data už se nedají obnovit, proto tady nic není a tento blog je úplně jako nový, nebo spíše nový je. Tahle věc můj pohled na věc obrátila o 180 stupňů a já se na blog vracet již nebudu, alespoň ne teď. Jelikož všechno, do čeho jsem vkládala námahu a ne jen já ale i ochotné grafičky, které se mnou spolupracovaly, je pryč. Opravdu mě to mrzí.
Ještě bych ráda ale podotkla, že se možná jednou rozhodnu na blog vrátit. Přemýšlela jsem, že v době kdy opět začne Teen Wolf a vyjde Vanished to asi nevydržím.
Dylan je i nadále můj největší idol a nadále si hledám veškeré novinky, nic se v tomhle nemění. Jen se o ně bohužel nebudu moct podělit s Vámi.

K závěru: Chtěla bych jen podotknout, abyste si všichni dávali velký pozor na Váš blog. A pokud jsem Vám nějakým způsobem způsobila nepříjemnou náladu, tak se omlouvám a i tak přeju hezký den. =)